Vandaag geopend: 09:00 – 13:00

Ridley Astr Sram Apex XPLR AXS 1x12sp

 3.999,00

Artikelnummer: ridley-astr-sram-apex-xplr-axs-1x12sp-2026 Categorie: Merk:

Beschrijving

Ridley Astr

De Astr brengt alle kenmerken van de Astr RS naar een betaalbaar prijspunt: van aerodynamische verbeteringen tot moderne gravelgeometrie.

De ASTR is klaar voor elke snelle rit of gravelrace op elk type terrein. Net als de ASTR RS heeft de ASTR een bandenspeling van 47 – 52 mm (52 millimeter met een 1x setup en 47 millimeter met een 2x setup) voor meer grip en comfort.

Een moderne prestatiegeometrie vraagt om meer stabiliteit door steeds ruiger terrein in combinatie met hogere snelheden. Een balhoofdhoek van 71,5 graden zorgt voor sneller sturen. De ASTR heeft een steilere zitbuis (74 graden), waardoor de klimprestaties en krachtoverbrenging verbeteren in vergelijking met een minder steile zitbuis.

De productontwikkelaars hebben de liggende achtervork zo kort mogelijk gehouden om ruimte te bieden aan banden tot 52 millimeter zonder het gevoel van reactie tijdens het accelereren te verliezen. Daarnaast is de trapas lager geplaatst dan bij fietsen die gericht zijn op comfort, voor meer stabiliteit bij hoge snelheden. Tot slot is de balhoofdbuis lager geplaatst, voor een meer aerodynamische rijpositie. Samengevat resulteert dit in een moderne competitieve geometrie die is afgestemd op de ambitieuze gravelracer.

Met de toevoeging van de ASTR aan het assortiment onderstreept Ridley zijn ambitie om iedereen de kans te geven een ASTR te bezitten: van ambitieuze amateurs tot de meest toegewijde profs.

 

Specificaties:

  • Frame ASTR, HM carbon, BB86, TA12x142
  • Vork ASTR, TA 12×100, Integrated forkcrown diffuser; 50mm rake, D-Shape steerer
  • Materiaal Carbon
  • Groepset Sram Apex XPLR AXS 1x12sp
  • Crank Sram Apex 1×12 // 42T // 172mm
  • Cassette SRAM XPLR PG-1231 12s 11-44T
  • Achter derailleur SRAM APEX XPLR AXS
  • Stuur Deda Superzero Alloy Gravel
  • Stem Deda Super Box // 90 mm // Polish On Black
  • Zadelpen 4ZA Cirrus // 27.2 // 400mm // Zero offset // Black
  • Zadel Selle San Marco Shortfit 2.0
  • Voorwiel DT Swiss G1800 Spline
  • Achterwiel DT Swiss G1800 Spline
  • Banden Vittoria Terreno T50 // 700x50c // TLR // Black-Black
  • Maximum bandbreedte 700c (*) 52mm

Extra informatie

Merk versnellingen

SRAM

Model

Astr Sram Apex XPLR AXS 1x12sp

Model remmen primair achter

Sram Apex Hydraulische schijfremmen

Model remmen voor

Sram Apex Hydraulische schijfremmen

Model versnellingen

Sram Apex XPLR AXS 1x12sp

Type remmen primair achter

Schijfrem met hydraulische bediening

Type remmen voor

Schijfrem met hydraulische bediening

Type versnellingen

DERAILLEUR

Merk

Ridley

Maat

S

Kleur

AST02Bm

Gerelateerde producten

Professionele bikefitting

Voorkom blessures met een bikefitting. Bekijk de mogelijkheden en plan een afspraak.