Ridley Astr Shimano GRX800 DI2 2x

SKU
ridley-astr-shimano-grx800-di2-2x-2024-369
Vanaf € 6.299,00

IDEAL logoVisa logoMaestro logoGivaCard Cadeaukaart

Swipen voor 2 additionele foto's

Aanvullende informatie

Ridley Astr

De Ridley ASTR brengt de prestaties van de ASTR RS naar een breder publiek zonder in te leveren op snelheid, comfort of gravelcapaciteiten. Deze gravelbike is ontworpen voor de fanatieke rijder die op zoek is naar topprestaties, zonder het prijskaartje van een high-end wedstrijdmodel.

Dankzij de aerodynamisch geoptimaliseerde framevorm, moderne gravelgeometrie en ruimte voor brede banden (tot 52 mm bij een 1x setup) is de ASTR ideaal voor snelle ritten, uitdagende gravelraces of lange tochten over gemengd terrein. De Shimano GRX800 Di2 groepset biedt ongeëvenaarde precisie, terwijl de DT Swiss GRC1600 wielen garant staan voor snelheid en controle, zelfs op de ruwste ondergronden.

De competitieve geometrie met een steilere zitbuis, lage trapas en korte achtervork zorgen voor directe acceleratie, stabiele handling en een aerodynamische zitpositie. Met de Ridley ASTR kies je voor snelheid, controle en veelzijdigheid – of je nu aan de start staat van een gravelwedstrijd of je eigen grenzen verlegt op onbekende wegen.

 

Specificaties Ridley ASTR:

  • Frame: ASTR, HM carbon, BB86, TA12x142

  • Vork: ASTR, TA 12x100, Integrated forkcrown diffuser; 50mm rake, D-Shape steerer

  • Materiaal: Carbon

  • Groepset: Shimano GRX800 DI2 2x

  • Crank: Shimano GRX 820 Crank 172.6mm 48-31T 12sp

  • Cassette: Shimano Ultegra // 11-34

  • Elektrische fiets: Nee

  • Type rem: Flat Mount

  • Voorderailleur: Shimano GRX Di2 // Braze-on

  • Achterderailleur: Shimano GRX DI2

  • Stuur: Forza Cirrus Pro Integrated Flared // 100mm - 400mm (cc shifters) - 465mm (cc drops) // 16° flared // Drop 120mm // Reach 70mm

  • Zadelpen: 4ZA Cirrus // 27.2 // 400mm // Zero offset // Black

  • Zadel: Selle Italia Novus Boost Superflow // Manganese Rails // Black

  • Voorwiel: DT Swiss GRC1600 // TA 12x100mm // 42mm deep // 24mm internal width

  • Achterwiel: DT Swiss GRC1600 // TA 12x142mm // 42mm deep // 24mm internal width

  • Buitenband: Vittoria Terreno Dry TLR // 700x47c // Folding-TLR // Tan Wall

Specificaties

Specificaties
Model primair remsysteem achter:GRX Hydraulische schijfremmen
Model remsysteem voor:GRX Hydraulische schijfremmen
Merk remsysteem voor:SHIMANO
Materiaal:CARBON
Frame type:Uni